Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Σέλα

Σέλα 17/12/2013 06:48 #1

  • Το Άβαταρ του/της Bill Pap Συντάκτης θέματος
  • Bill Pap
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Noob
  • Vespophrenia Noob
  • Δημοσιεύσεις: 28
  • Ληφθέντα Likes 22
Γειά χαρά παιδιά! Γνωρίζετε κανέναν καλό ταπετσέρη για τη σέλα της vespa μου; Πήγα στην οδό Πανόρμου σε έναν και μου ζήτησε 50 ευρώ. Το θέωρησα ακριβό! Τι λέτε; :heelp:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σέλα 17/12/2013 08:40 #2

Bill Pap έγραψε: Γειά χαρά παιδιά! Γνωρίζετε κανέναν καλό ταπετσέρη για τη σέλα της vespa μου; Πήγα στην οδό Πανόρμου σε έναν και μου ζήτησε 50 ευρώ. Το θέωρησα ακριβό! Τι λέτε; :heelp:


αυτός στη πανόρμου είναι πανάκριβος... πιο παλιά σκέψου έπαιρνε 70...

Θα πας στον Σάκη τον Αιγύπτιο http://www.starsel.gr/location/ που είναι και κορυφή και φτηνός και θα δώσεις σίγουρα λιγότερα....
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σέλα 17/12/2013 08:48 #3

  • Το Άβαταρ του/της Bill Pap Συντάκτης θέματος
  • Bill Pap
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Noob
  • Vespophrenia Noob
  • Δημοσιεύσεις: 28
  • Ληφθέντα Likes 22
Ευχαριστώ αδελφέ! Θα πάω από εκεί να δω! Ελπίζω να είναι καλός!
:thank_you:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σέλα 17/12/2013 12:47 #4

Spiros P200E έγραψε:

Bill Pap έγραψε: Γειά χαρά παιδιά! Γνωρίζετε κανέναν καλό ταπετσέρη για τη σέλα της vespa μου; Πήγα στην οδό Πανόρμου σε έναν και μου ζήτησε 50 ευρώ. Το θέωρησα ακριβό! Τι λέτε; :heelp:


αυτός στη πανόρμου είναι πανάκριβος... πιο παλιά σκέψου έπαιρνε 70...

Θα πας στον Σάκη τον Αιγύπτιο http://www.starsel.gr/location/ που είναι και κορυφή και φτηνός και θα δώσεις σίγουρα λιγότερα....

μονο κορυφη δεν ειναι.την σελα απο την gts την πεταξα.μετριος ειναι και αυτο επιεικως.
Γουσταρω φαση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σέλα 17/12/2013 13:04 #5

Πάρα πολλά ατομα στο χώρο της μοτοσυκλέτας τον προτείνουν ανεπιφυλακτα. Εχω δει 4 με 5 τουλαχιστον δουλειές του από κοντά και εχω διαφορετική άποψη. Ενδεικτικά το βεσπίνο του macgyver είναι φτιαγμενο εκεί και η bajaj του τάκη επισης. Επίσης ακούγονται τα καλύτερα και σε ότι αφορά την εξυπηρετικοτητα του.
Για δείξε μας λοιπον την χαλια σέλα σου να βγάλουμε συμπεράσματα....

Υ.Γ: ετσι κι αλλιώς τώρα που το θυμήθηκα δεν θα ξαναχρειαστείς ταπετσέρη
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σέλα 17/12/2013 14:06 #6

ZEFOS στο Κερατσίνι και ΒΙΚΤΩΡΑΣ στον Πειραιά
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": axxis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σέλα 17/12/2013 14:17 #7

Πηγα να απαντησω και πατησα Like στο Θωμα λες και ξερω για ποιο μαστορα μιλαει..... :hahahahaha:

Τελοςπαντων ηθελα να πω απο 20 μαξ. 30 ευρω ειναι μια καλη δουλεια.... οτιδηποτε παραπανω ειναι κριμα τετοιες μερες......
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, makakite

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σέλα 17/12/2013 14:59 #8

Spiros P200E έγραψε: Υ.Γ: ετσι κι αλλιώς τώρα που το θυμήθηκα δεν θα ξαναχρειαστείς ταπετσέρη


ποπό καρφίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σέλα 17/12/2013 15:04 #9

  • Το Άβαταρ του/της Bill Pap Συντάκτης θέματος
  • Bill Pap
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Noob
  • Vespophrenia Noob
  • Δημοσιεύσεις: 28
  • Ληφθέντα Likes 22
Πήγα εκεί που μου συνέστησες φίλε, Σπύρο και σαν πρώτη επαφή μου φάνηκε εξαιρετικός! Μου είπε 25 ευρώ θα στοιχίσει! Με ευχαρίστησε αρκετές φορές για την προτίμηση και μου πρόσφερε και σέλα δική του να κάνω τη δουλειά μου! Μου τόνισε πως θα μείνω ικανοποιημένος από τη δουλειά του και πως θα μου γράψει και το PIAGGIO στο πίσω μέρος της σέλας! Γενικά είδα έναν πολύ πρόθυμο άνθρωπο στη δουλειά του! Τώρα περιμένω να δω και το αποτέλεσμα της εργασίας του! Θα την πάρω σε 2 ημέρες! Πάντως ευχαριστώ για τις οδηγίες!
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, makakite

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σέλα 17/12/2013 16:05 #10

axxis έγραψε: Πηγα να απαντησω και πατησα Like στο Θωμα λες και ξερω για ποιο μαστορα μιλαει..... :hahahahaha:

Τελοςπαντων ηθελα να πω απο 20 μαξ. 30 ευρω ειναι μια καλη δουλεια.... οτιδηποτε παραπανω ειναι κριμα τετοιες μερες......

:hahahahaha: και γω το'χω κάνει
όσο για τα χρήματα, συμφωνώ!

για την ιστορία, ο Βίκτωρας μου έχει φτιάξει την Piquet της PX και ο Zefos έχει φτιάξει του PaokVespa και τις δύο σέλες στα Vespaκια του.

Υ.Γ. έχει δίκιο ο axxis, αν γίνεται να σβηστεί το Like που έκανε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Last edit: Post by makakite. Αιτία: συμπλήρωση ΥΓ
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3