Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: vespa cosa 200 elestart "94 προβλημα .γιατι σβηνει μετα απο 2 λεπτα

vespa cosa 200 elestart "94 προβλημα .γιατι σβηνει μετα απο 2 λεπτα 04/10/2018 13:28 #11

  • Το Άβαταρ του/της Κωνσταντινος77 Συντάκτης θέματος
  • Κωνσταντινος77
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 7
  • Ληφθέντα Likes 0
ηλεκτροβανα δεν εχει ειναι βγαλμενει απο τον προηγουμενο,αποσινδεσα και το αυτοματο τσοκ.δεν αλαξε παιδια τιποτα.συνεχιζει να κανει το ιδιο πραγμα.δουλευει για 2 λεπτα και μετα γκουρλονει και σβινει.μολις περασουν 2 λεπτα σβηστο περνει παλι μπροστα αμεσος.απορεια.!μηπος εχει καμια αντλια βενζινεις και δεν δουλευει???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

vespa cosa 200 elestart "94 προβλημα .γιατι σβηνει μετα απο 2 λεπτα 04/10/2018 18:14 #12

πισω στο καρμπ κατω χαμηλα εχει μια εξαγωνη βιδα που ρυθμιζει τη μιξη του αερα στο μιγμα. μηπως εχει φυγει απο πανω....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

vespa cosa 200 elestart "94 προβλημα .γιατι σβηνει μετα απο 2 λεπτα 04/10/2018 18:16 #13

δυστυχως αν δεν μας πεις κατι για το ιστορικο της η εστω τι της κανατε τελευταια θα πρεπει να ψαχνουμε στα τυφλα....

Παντως απο παροχη βενζινης ειναι. και το τσοκ παιζει ακομα να εχει μεινει κολλημενο κλειστο...
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": panos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

vespa cosa 200 elestart "94 προβλημα .γιατι σβηνει μετα απο 2 λεπτα 05/10/2018 08:57 #14

  • Το Άβαταρ του/της Κωνσταντινος77 Συντάκτης θέματος
  • Κωνσταντινος77
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 7
  • Ληφθέντα Likes 0
καλημερα σε ολους.ιστορικο δεν υπαρχει απο εμενα.εγω την πειρα πριν 15 μερες απο εναν γνωστο του κουμπαρου μου .εμενα μου το εμανα την πρωτη φορα καθος γυρνουσα απο τη δουλεια.και μετα συνεχειζει ετσι.θα κανω και αυτα που μου ειπατε παντος ευχαριστω για το ενδιαφερων σας.παω να δω και αυτο.πισω στο καρμπ κατω χαμηλα εχει μια εξαγωνη βιδα που ρυθμιζει τη μιξη του αερα στο μιγμα. μηπως εχει φυγει απο πανω....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

vespa cosa 200 elestart "94 προβλημα .γιατι σβηνει μετα απο 2 λεπτα 08/10/2018 12:24 #15

  • Το Άβαταρ του/της Κωνσταντινος77 Συντάκτης θέματος
  • Κωνσταντινος77
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 7
  • Ληφθέντα Likes 0
καλημερα σε ολους.τα εκανα ολα οσα μου ειπατε αλλα δεν αλαξε κατι.απορια .μηπως εχει καμια αντλια βενζινης ,γιατι εχει ενα κουτακι κατο απο το καλμπιρατερ μηπως ειναι αντλεια αυτο και εχει κολισει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1
  • 2