Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: VESPA WORLD DAYS 2016

VESPA WORLD DAYS 2016 01/12/2015 16:18 #1

  • Το Άβαταρ του/της Spiros P200E Συντάκτης θέματος
  • Spiros P200E
  • Αποσυνδεμένος
  • Moderator
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 5547
  • Ληφθέντα Likes 8979
Αγαπητά μέλη,

Σας ανακοινώνουμε ότι η ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΛΕΣΧΗ VESPA, θα συμμετάσχει, στην ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ VESPA 2016, στο Saint Tropez της Γαλλίας.
Δικαίωμα συμμετοχής στην ομάδα που θα εκπροσωπήσει τη Λέσχη, έχουν εγγεγραμμένα και ταμειακά ενημερωμένα μέλη της.

Σας κοινοποιούμε τις ενέργειες που απαιτούνται, σχετικά με την συμμετοχή:
_______________________________________
ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ :

Ανακοινώθηκε από το “Vespa Club de France”, ότι οι συμμετοχές για την ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ VESPA 2016 (VESPA WORLD DAYS 2016) στο Saint Tropez της Γαλλίας θα ανοίξουν επίσημα στις 12 Δεκεμβρίου 2015, στις 12.00 το μεσημέρι.

Η δήλωση συμμετοχής περιλαμβάνει :

1. Την επωνυμία του Vespa Club (μόνο επίσημο με καταστατικό) στο οποίο είστε μέλος,
2. Ονοματεπώνυμο (στα λατινικά )
3. Χρόνος γέννησης
4. Vespa με την οποία θα έρθετε και ημερομηνία 1ης άδειας.
5. Νούμερο Τ-SHIRT που φοράτε
6. Αρ. κυκλοφορίας

Με την υποβολή της δήλωσης, γίνεται και η επιλογή του κόστους συμμετοχής, για την full entry συμμετοχή που κοστίζει 75 € ή για την light entry συμμετοχή με κόστος 45 € το άτομο. Με την υποβολή της δήλωσης συμμετοχής θα γίνεται και εξώφληση του ποσού της συμμετοχής, σε λογαριασμό της διοργάνωσης.

Η Λέσχη θα στείλει συγκεντρωτικά τις δηλώσεις συμμετοχής, ενώ θα πρέπει να γνωρίζετε ότι οι Full entry συμμετοχές εξαφανίζονται μέσα σε λίγες μέρες.
Σχετικά με τη ΔΙΑΜΟΝΗ, οι κρατήσεις θα γίνουν απευθείας, με ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ, στο www.riviera-villages.com στην πόλη του Grimaud και θα ξεκινήσουν στις 1 Δεκεμβρίου, δηλώνοντας ότι είστε μέλη του ATHENS VESPA CLUB και συμμετέχετε στο VWD 2016.

Οι περισσότεροι συμμετέχοντες στην εκδήλωση θα διαμείνουν σε αυτό το χώρο, ενώ οι τιμές ( όπως συνηθίζεται ) πιθανόν να αυξάνονται όσο περνάει ο καιρός. Γι'αυτό κλείστε έγκαιρα τα δωμάτια σας.

Σχετικά με τις οργανωμένες εκδρομές , τουριστικά events ,αλλά και λεπτομέρειες σχετικά με το πρόγραμμα θα ανακοινωθούν το 2016, στο www.vespaworlddays2016.org

Κάθε χώρα μπορεί να στείλει 2-3 συμμετοχές στο Concours d' Elegance (διαγωνισμός κομψότητας) που αφορά ενα διαγωνισμό αρμονίας μεταξύ κλασσικής Vespa και αναβάτη (με η χωρίς συνεπιβάτη). Θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα του Σαββάτου, με Vespa πριν το 1967 , στο ιστορικό λιμάνι του St. Tropez . Οι συμμετέχοντες θα παρελάσουν μπροστά απο VIP κριτική επιτροπή , ενώ οι νικητές θα βραβευτούν .

Οι συμμετοχή της Λέσχης πρέπει να σταλεί μέχρι 30 Μαρτίου .

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ : Τάκης Παπαϊωάννου, τηλ. 6946 063891

Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένη εικόνα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Giannaras, v.g, alecan, Tzelakos, apap86

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

VESPA WORLD DAYS 2016 11/02/2016 09:37 #2

Καλημέρα,

εχουμε μέλη που θα πανε;
Δήλωσα συμμετοχή!
Τώρα αν η SS180 μου θα ναι ετοιμη αυτο ειναι αλλο θεμα.. :suicide:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

VESPA WORLD DAYS 2016 11/02/2016 16:29 #3

  • Το Άβαταρ του/της Spiros P200E Συντάκτης θέματος
  • Spiros P200E
  • Αποσυνδεμένος
  • Moderator
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 5547
  • Ληφθέντα Likes 8979

Demetrio έγραψε: Καλημέρα,

εχουμε μέλη που θα πανε;
Δήλωσα συμμετοχή!
Τώρα αν η SS180 μου θα ναι ετοιμη αυτο ειναι αλλο θεμα.. :suicide:


Θα ναι πολλοί απο Ελλάδα και θα χει εκπροσώπηση και το Athens vespa club...
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

VESPA WORLD DAYS 2016 16/06/2016 13:30 #4

Μαγκες Tελικα τι εγινε με αυτο ?? πηγε κανενας ? εχουμε κανενα λινκ απο την εκδηλωση ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

VESPA WORLD DAYS 2016 17/06/2016 14:03 #5

Γιατι ρωτάς;;;;Θα πας φίλε;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

VESPA WORLD DAYS 2016 17/06/2016 14:15 #6

  • Το Άβαταρ του/της Spiros P200E Συντάκτης θέματος
  • Spiros P200E
  • Αποσυνδεμένος
  • Moderator
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 5547
  • Ληφθέντα Likes 8979

axxis έγραψε: Μαγκες Tελικα τι εγινε με αυτο ?? πηγε κανενας ? εχουμε κανενα λινκ απο την εκδηλωση ?


Η ελληνικη συμμετοχή ήταν αρκετά μαζική απ ότι ξερω Θωμά. Δυστυχως φωτο εχω δει μονο στο fb...
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": axxis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

VESPA WORLD DAYS 2016 17/06/2016 18:43 #7

pinokio έγραψε: Γιατι ρωτάς;;;;Θα πας φίλε;;


Για την ωρα προσπαθω να μαθω πως διακτινιζονταν στο startrek......... αλλα δε μου παιρνει τη βεσπα...

Για ταξιδι πισω στο χρονο........ ακομα δυσκολα τα πραγματα. :rasta:


Εμενα και στη γειτονια μου να γινει η εκδηλωση, παιζει και να μην τα καταφερω να παω.........
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, pinokio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1