Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Alfie>>PX200fd

Alfie>>PX200fd 07/07/2014 15:22 #1

  • Το Άβαταρ του/της Alfie Συντάκτης θέματος
  • Alfie
  • Αποσυνδεμένος
  • Senior Vespo-φρενής
  • Senior Vespo-φρενής
  • Δημοσιεύσεις: 61
  • Ληφθέντα Likes 82

Αυτή η εικόνα είναι κρυμμένη για τους επισκέπτες.
Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να τη δείτε.



Πρόσφατα ανακατασκευασμένη μπορεί να δοθεί με μαύρη ή με ταμπά σέλα. Extra κάποια ανταλλακτικά.

Τιμή 2150€

www.car.gr/classifieds/bikes/view/5275358/
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Alfie>>PX200fd 29/08/2014 21:25 #2

Την πουλας τσάμπα και θα το μετανιώσεις. Πρέπει να καταλάβετε ότι το 2001-2003 FD 200αρια είναι ΕΠΕΤΕΙΑΚΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ. 200αρα μετα το 2003 τέλος. Οπότε είναι από τα τελευταία κομμάτια παραγωγής. Αυτό τους δίνει μεγάλη αξία. Είναι ήδη 13 ετών. Σε 7 χρόνια που θα είναι 20 ετών ΔΕΝ θα βρίσκεις ΟΥΤΕ για αστείο... Εγω δεν ξαναπουλάω τσάμπα. ¨οποις θέλει βέσπα να πληρώσει. Αλλιώς ας πάει να πάρει παπί Κινέζικο από Praktiker. :pullhair:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Alfie>>PX200fd 29/08/2014 22:36 #3

Φιλε μου εχεις τα δικια σου , αλλα η ζωη ειναι μικρη, και σε λιγο θα μαγειρευουμε πλεξουδες (για μακαρονια) και ανταλλακτικα για κρεας......

αν πρεπει να φυγει κατι ειναι μονο σε λογικη τιμη, για να φυγει......... αλλιως το λουζεσαι σαν τον κριστιανο........ :hahahahaha:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Giannaras, Spiros P200E
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Alfie>>PX200fd 29/08/2014 23:30 #4

  • Το Άβαταρ του/της Alfie Συντάκτης θέματος
  • Alfie
  • Αποσυνδεμένος
  • Senior Vespo-φρενής
  • Senior Vespo-φρενής
  • Δημοσιεύσεις: 61
  • Ληφθέντα Likes 82

winmobileguru έγραψε: Την πουλας τσάμπα και θα το μετανιώσεις. Πρέπει να καταλάβετε ότι το 2001-2003 FD 200αρια είναι ΕΠΕΤΕΙΑΚΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ. 200αρα μετα το 2003 τέλος. Οπότε είναι από τα τελευταία κομμάτια παραγωγής. Αυτό τους δίνει μεγάλη αξία. Είναι ήδη 13 ετών. Σε 7 χρόνια που θα είναι 20 ετών ΔΕΝ θα βρίσκεις ΟΥΤΕ για αστείο... Εγω δεν ξαναπουλάω τσάμπα. ¨οποις θέλει βέσπα να πληρώσει. Αλλιώς ας πάει να πάρει παπί Κινέζικο από Praktiker. :pullhair:


Έχουνε φρακάρει δύο σπίτια από τα μηχανάκια που έχω. Άλλωστε έχω στην κατοχή μου πολύ πιό σπάνια μηχανάκια από τις δύο ΡΧ που έχω για πούλημα.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Alfie>>PX200fd 29/08/2014 23:31 #5

  • Το Άβαταρ του/της Alfie Συντάκτης θέματος
  • Alfie
  • Αποσυνδεμένος
  • Senior Vespo-φρενής
  • Senior Vespo-φρενής
  • Δημοσιεύσεις: 61
  • Ληφθέντα Likes 82
Παύλε, έχεις καταλάβει ποιος είμαι;;;
Last edit: Post by Alfie.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Re:Alfie>>PX200fd 30/08/2014 00:31 #6

Και εγω είχα.αλλά πούλαγα και κάποια στιγμή ξεμινα από μηχανακια. Τώρα όταν πουλάω ζητάω χρήματα όπως στη Γερμανία και στην Αγγλία. Δεν ξαναπουλαω σε Ελληνικές τιμές
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Re:Alfie>>PX200fd 30/08/2014 00:35 #7

  • Το Άβαταρ του/της Alfie Συντάκτης θέματος
  • Alfie
  • Αποσυνδεμένος
  • Senior Vespo-φρενής
  • Senior Vespo-φρενής
  • Δημοσιεύσεις: 61
  • Ληφθέντα Likes 82

winmobileguru έγραψε: Και εγω είχα.αλλά πούλαγα και κάποια στιγμή ξεμινα από μηχανακια. Τώρα όταν πουλάω ζητάω χρήματα όπως στη Γερμανία και στην Αγγλία. Δεν ξαναπουλαω σε Ελληνικές τιμές


Παύλε, καταλάβες ποιος είμαι;;;

!!!!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Re:Απ: Alfie>>PX200fd 30/08/2014 00:39 #8

axxis έγραψε: Φιλε μου εχεις τα δικια σου , αλλα η ζωη ειναι μικρη, και σε λιγο θα μαγειρευουμε πλεξουδες (για μακαρονια) και ανταλλακτικα για κρεας......

αν πρεπει να φυγει κατι ειναι μονο σε λογικη τιμη, για να φυγει......... αλλιως το λουζεσαι σαν τον κριστιανο........ :hahahahaha:

Αν ΠΡΕΠΕΙ να φύγει γιατί υπάρχει μεγάλη ανάγκη για χρήμα το καταλαβαινω. Αλλά να τη δώσω φτηνά απλά.γιατί έχω πολλά μηχανάκια η γιατί τα αγόρασα φτηνά ΔΙΑΦΩΝΩ! Αν αγόρασα φτηνά.από λαλακα μαγκιά μου. Αλλά.δεν θα γίνω λαλάκας να πουλήσω 200άρα FD τζάμπα. Η FD είναι με διαφορά το μηχανάκι που μπορεί να ξεπεράσει 100000 χιλιόμετρα χωρίς επισκευή! Έχει το καλύτερο σασμάν έβερ δεν χτυπάει σταυρό ούτε με σφαιρες. Δεν λύνεις κινητήρα για πλάκα. Αντίθετα με τις μυθοποιημενες ράλλυ που κάθε 30000 - 40000 αλλάζεις σταυρό. Δεν κατασκευαστηκε πότε τόσο φτηνό μηχανάκι να αντέχει ΤΟΣΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ. Η τιμή του για μένα είναι 3000. Έτσι τα ξεφτιλιζουμε τα μηχανάκια και.μετά τα αγοράζουν και οι κουλοι γιατί είναι και καλά μόδα.... Φίλε θες βεσπα? Θα πληρώσεις. Όπως στο εξωτερικό...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Re:Απ: Alfie>>PX200fd 30/08/2014 00:40 #9

Alfie έγραψε: Παύλε, έχεις καταλάβει ποιος είμαι;;;

Ο Μάνος? Κάτι μου θυμίζει το nickname σου....
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Alfie
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Re:Απ: Alfie>>PX200fd 30/08/2014 00:52 #10

  • Το Άβαταρ του/της Alfie Συντάκτης θέματος
  • Alfie
  • Αποσυνδεμένος
  • Senior Vespo-φρενής
  • Senior Vespo-φρενής
  • Δημοσιεύσεις: 61
  • Ληφθέντα Likes 82

winmobileguru έγραψε:

Alfie έγραψε: Παύλε, έχεις καταλάβει ποιος είμαι;;;

Ο Μάνος? Κάτι μου θυμίζει το nickname σου....


Ναι!
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": winmobileguru
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2