Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 07/03/2020 13:44 #1

  • Το Άβαταρ του/της splinder Συντάκτης θέματος
  • splinder
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 7
  • Ληφθέντα Likes 0
Καλημέρα παίδες
Έχω ένα GTS 300 και όταν το αγόρασα είχε ένα μόνο μπλε κλειδί
Πάω λοιπόν σε ένα κλειδαρά και μου λέει ότι μπορεί να φτιάξει καφέ/κόκκινο/master κλειδί
Βγάζω εγκέφαλο του πάω και το ένα μπλε κλειδί.
Αφού το έφτιαξε τα βάζω πάνω πάω να προγραμματίσω με την συνήθη διαδικασία (καφέ-μπλέ-καφε) και πάω να βάλω μπροστά και παίρνω @@@@@
Του λέω φίλε δεν κάναμε δουλίτσα η vespa δέν παίρνει μπροστά
Του το ξαναπάω και υποτίθεται ότι πήγε σε ένα Beverly τα έβαλε πάνω,τα προγραμμάτισε και μου το ξανάφερε λέγοντας μου ότι είμαι "στόκος" και δέν ήξερα να το κάνω
Τα βάζω επάνω και η Vespa παίρνει μια χαρά
Πάω απο εκέι με τη Vespa και του λέω όλα καλά ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΚΟΣ αλλά δέν κάνεις άλλο ένα μπλέ κλειδάκι να μην έχουμε κανα θέμα
Βεβαίως μου λέει και ξεκινάμε ΚΑΦΕ-ΜΠΛΕ-ΜΠΛΕ-ΚΑΦΕ και @@@@@@@ το δέυτερο μπλέ.....
Και αρχίζουμε όλο νεύρα... φταίει το μηχανάκι έχεις κομμένη πλεξούδα, φταίει η κεραία ,φταίει ο κορονοϊός,φταίει .... και άλλα πολλά
Απο τότε έχω μιλήσει με άποιρους ο καθένας το κοντό του και το μακρή του
Έχει κανείς καμιά άποψη....
Εκ των προτέρων Thanks

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 07/03/2020 19:32 #2

Καλησπέρα φίλε.Έχεις δύο κλειδιά που δουλεύουν πλέον.Τι σε ενοχλεί αν είναι μπλε ή καφε?
Γουσταρω φαση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 07/03/2020 20:57 #3

  • Το Άβαταρ του/της splinder Συντάκτης θέματος
  • splinder
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 7
  • Ληφθέντα Likes 0

panos έγραψε: Καλησπέρα φίλε.Έχεις δύο κλειδιά που δουλεύουν πλέον.Τι σε ενοχλεί αν είναι μπλε ή καφε?


Το πρόβλημα φίλε μου είναι ότι αυτό που ήθελα είναι master κλειδί έτσι ώστε όταν χάσω κάποιο να μπορώ να το ακυρώσω από τον εγκέφαλο και για να βγάλω άλλο να μπορώ να το προγραμματίσω πάνω στο μηχανάκι χωρίς να βγάζω εγκεφάλους η να κάνω κλώνους...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 07/03/2020 21:29 #4

Αυτό μόνο σε συνεργείο piaggio.
Γουσταρω φαση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 07/03/2020 21:39 #5

Ε ρε η τεχνολογία... και εγω ακομα με το σβηστηρι απο το πρασινο καλώδιο παλεύω το 4ο της ηλεκτρονικης που λεμε. Και ο "εγκέφαλος" (ο δικος μου) ζει ακομα στο παρελθόν. Εχουμε μεινει 40 χρονια πίσω ρε φιλε..
Μωρη πιατζιο μια ζωη μας τυραννας..
Θα μπορουσε να ειναι και στιχοι απο ζεμπεκικο του 80 ασουμε.
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, vlahoulas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 08/03/2020 02:52 #6

Η τεχνολογία έχει θετικά κι αρνητικά Τομ,κακά τα ψέμματα τα θετικά είναι περισσότερα αλλά την χάρη των παλιών και την δυνατότητα να παίζουμε τους μάστορες δεν την συναντάς στα καινούργια.
Γουσταρω φαση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 08/03/2020 08:43 #7

Ετσι ειναι Πάνο . Αστειεύομαι . Η τεχνολογία ειναι για να βοηθάει τον άνθρωπο στην πρόοδο της καθημερινότητας του.
Απλα αυτο που θα ελεγα στον φίλο μας ειναι οτι ειναι πλεον φάουλ να αφαιρέσεις μια πλακέτα μονος σου γιατι και οι προγραμματιστές παιρνουν τα μετρα τους και παγιδεύουν τις πλακέτες με κλειδωματα. Οταν λενε μονο εξειδικευμένο προσωπικό να σε προστατέψουν θέλουν.
Τωρα μαλλον πρέπει να το πας για διάγνωση σε αποκλειστική αντιπροσωπεία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 08/03/2020 10:15 #8

  • Το Άβαταρ του/της splinder Συντάκτης θέματος
  • splinder
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 7
  • Ληφθέντα Likes 0

panos έγραψε: Αυτό μόνο σε συνεργείο piaggio.


και αυτοί εκεί πάνε. Εκτός εάν πάρεις το σετάκι εγκεφαλο-κλειδι-κλειδαριές 450 € που μάλλον τελικά είναι και το σωστο.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 08/03/2020 10:22 #9

  • Το Άβαταρ του/της splinder Συντάκτης θέματος
  • splinder
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 7
  • Ληφθέντα Likes 0

axxis έγραψε: Ετσι ειναι Πάνο . Αστειεύομαι . Η τεχνολογία ειναι για να βοηθάει τον άνθρωπο στην πρόοδο της καθημερινότητας του.
Απλα αυτο που θα ελεγα στον φίλο μας ειναι οτι ειναι πλεον φάουλ να αφαιρέσεις μια πλακέτα μονος σου γιατι και οι προγραμματιστές παιρνουν τα μετρα τους και παγιδεύουν τις πλακέτες με κλειδωματα. Οταν λενε μονο εξειδικευμένο προσωπικό να σε προστατέψουν θέλουν.
Τωρα μαλλον πρέπει να το πας για διάγνωση σε αποκλειστική αντιπροσωπεία.


Και όταν λέμε εξειδικευμένο πρωσοπικό μιλαμε για αντιπροσωπείες piaggio????? εκεί να δείς τι γίνετε φίλε μου η ασχετοσύνη σε όλο το μεγαλείο.....
Πρέπει να έχω μιλήσει με 5-6 εδώ στην περιοχή για την αρχή λειτουργίας του immo και την συνδεσμολογία του και ο καθένας έχει πεί διαφορετικά....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespa GTS 300 Καφέ κλειδί 08/03/2020 12:05 #10

μπαχαλο τοτε... Αν ο αλλος ειναι εξειδικευμενος με τα σεμιναρια του και τα εργαλεια του φαινεται αμεσως..... αν ειναι και λεει ο καθενας τα δικα του δεν ειναι σοβαροι τοτε...... εμπλεξες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1
  • 2