Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Βάψιμο σε GTV 250

Βάψιμο σε GTV 250 12/04/2020 21:02 #1

  • Το Άβαταρ του/της ipsilonmi Συντάκτης θέματος
  • ipsilonmi
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Ληφθέντα Likes 0
Καλησπέρα σε όλους,

Όπως καταλαβαίνετε, είμαι ένα νέο μέλος οπότε αρχικά σας χαιρετώ και ελπίζω να είστε όλοι καλά.
Έχω μια GTV 250 και αναζητώ έναν έμπιστο και ποιοτικό φανοποιό να βάψει τη Vespa μου.
Σε περίπτωση που αυτή η ερώτηση δε μπορεί να απαντηθεί δημόσια για να μη θεωρηθεί διαφήμιση, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου με pm.
Έχω ακόμη πολλές απορίες, ξεκινάω με τη μεγαλύτερη όμως ....

Ευχαριστώ πολύ,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Βάψιμο σε GTV 250 14/04/2020 03:15 #2

Καλησπερα φιλε.Γενικα δεν υπαρχουν πολλοι καλοι φανοποιοι για μηχανες και ειδικα για βεσπα.Εγω θα σου προτεινω τους αφους Δοξακη στον Γερακα.
Ειναι προσωπικοι μου φιλοι τα παιδια και καλοι επαγγελματιες.Εγω εκει βαφω χρονια.
Γουσταρω φαση.
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": v.g

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Βάψιμο σε GTV 250 14/04/2020 11:50 #3

  • Το Άβαταρ του/της ipsilonmi Συντάκτης θέματος
  • ipsilonmi
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Ληφθέντα Likes 0
Αγαπητέ Πάνο σε ευχαριστώ πολύ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Last edit: Post by ipsilonmi.
  • Σελίδα:
  • 1