Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Συνεργείο

Συνεργείο 05/07/2020 16:03 #1

  • Το Άβαταρ του/της Vespa Συντάκτης θέματος
  • Vespa
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Ληφθέντα Likes 0
Φιλαράκια μου καλησπέρα!!!Νέος και εγώ στο forum με πολύ μεγάλη αγάπη στις πανέμορφες Ιταλίδες.ειμαι κάτοχος ενός ss180 και αντιμετωπίζω πρόβλημα με τον κινητήρα.αποφασισα λοιπόν να το στείλω για επισκευή.επειδη είμαι νησιώτης και εδώ δεν υπάρχουν και πολλά συνεργεία που να ασχολούνται με τις κύριες μας λέω να τον στείλω λοιπόν στο κ Κύρου!! Τι λέτε; έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συνεργείο 06/07/2020 11:23 #2

Καλησπερα απο μενα... Τι προβλημα αντιμετωπιζεις με την ςς? μηπως και μπορεις να το παλεψεις πριν πας για συνεργειο.

ειναι και λιγο δυσκολο σε ανταλλακτικα το συγκεκριμενο μηχανακι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συνεργείο 06/07/2020 20:10 #3

  • Το Άβαταρ του/της Vespa Συντάκτης θέματος
  • Vespa
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Ληφθέντα Likes 0
Προσπάθησα αρκετά το πήγα και σε διάφορους εδώ που ασχολούνται με βέσπα αλλά δεν βγάζω άκρη.αποφασισα λοιπόν να το στείλω σε κάποιον που να γνώριζει για να κάνω μια σωστή δουλειά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συνεργείο 07/07/2020 00:27 #4

Vespa έγραψε: Φιλαράκια μου καλησπέρα!!!Νέος και εγώ στο forum με πολύ μεγάλη αγάπη στις πανέμορφες Ιταλίδες.ειμαι κάτοχος ενός ss180 και αντιμετωπίζω πρόβλημα με τον κινητήρα.αποφασισα λοιπόν να το στείλω για επισκευή.επειδη είμαι νησιώτης και εδώ δεν υπάρχουν και πολλά συνεργεία που να ασχολούνται με τις κύριες μας λέω να τον στείλω λοιπόν στο κ Κύρου!! Τι λέτε; έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο;


Απο τη στιμή που διάλεξες να το στείλεις σε συνεργείο, έκανες την καλύτερη επιλογή.
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1