Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Αμορτισέρ COSA II (VSR1T)

Αμορτισέρ COSA II (VSR1T) 06/10/2021 00:42 #1

  • Το Άβαταρ του/της JOHNE Συντάκτης θέματος
  • JOHNE
  • Αποσυνδεμένος
  • Senior Vespo-φρενής
  • Senior Vespo-φρενής
  • Δημοσιεύσεις: 43
  • Ληφθέντα Likes 5
Καλησπέρα. Αποφάσισα να αλλάξω τα αμορτισέρ της αγαπημένης μου COSA 200 II μπορείτε να μου προτείνεται κάποια? Διαδρομές στην πόλη, και ταξίδια 150, 200, χιλιόμετρα. Η COSA είναι normal.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Last edit: Post by JOHNE.

Αμορτισέρ COSA II (VSR1T) 07/10/2021 14:59 #2

Αν θες κάτι οικονομικό πήγαινε σε carbone πίσω και απλή yss μπροστά.Αν θες να ανέβεις κοίτα bitubo αλλά είναι κάπως σκληρές.
Γουσταρω φαση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Αμορτισέρ COSA II (VSR1T) 07/10/2021 16:38 #3

  • Το Άβαταρ του/της JOHNE Συντάκτης θέματος
  • JOHNE
  • Αποσυνδεμένος
  • Senior Vespo-φρενής
  • Senior Vespo-φρενής
  • Δημοσιεύσεις: 43
  • Ληφθέντα Likes 5
Πάνο, carbone που τις βρίσκω για αγορά εδώ στην Αθήνα, ξέρεις? θέλω αν γνωρίζεις να μου απαντήσεις. Εχει ο Κύρου ελατήριο σκέτο γιά πίσω αμορτισέρ COSA. Αν αλλάξω μόνο το ελατήριο, θα κάνω δουλειά? η μετά από τόσα χρόνια (30 χρόνια) το αμορτισέρ δεν διορθώνεται?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Αμορτισέρ COSA II (VSR1T) 08/10/2021 14:36 #4

Ολόκληρη ανάρτηση πάρε. Επικοινώνησε με τον Θανάση από scootermania www.facebook.com/Scootermania.gr ή πάρε τηλ στον Πούλο στην Πειραιως.
Με αναρτησεις φρενα λαστιχα δεν παιζουμε.Μετα απο 30 χρονια καταλαβαινεις και μονος σου οτι η αναρτηση θελει αλλαγη.
Γουσταρω φαση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Αμορτισέρ COSA II (VSR1T) 08/10/2021 20:15 #5

  • Το Άβαταρ του/της JOHNE Συντάκτης θέματος
  • JOHNE
  • Αποσυνδεμένος
  • Senior Vespo-φρενής
  • Senior Vespo-φρενής
  • Δημοσιεύσεις: 43
  • Ληφθέντα Likes 5
Ευχαριστώ Πάνο για τις πληροφορίες. Θα επικοινωνήσω μαζί τους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1