Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Αρρυθμίες ρελαντί σε Cosa 2 (VSR1T)

Αρρυθμίες ρελαντί σε Cosa 2 (VSR1T) 12/09/2021 16:24 #1

  • Το Άβαταρ του/της Spiros-Cosa2 Συντάκτης θέματος
  • Spiros-Cosa2
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • ❤️ Vespa forever ❤️
  • Δημοσιεύσεις: 4
  • Ληφθέντα Likes 3
Χαιρετώ όλα το συνάφι των Βεσπάδων, εδώ άλλος ένας άρρωστος Βεσπάκιας. Πολύ πρόσφατα έγινα κάτοχος μιας Cosa 2 (VSR1T) . Πολλοί μου είπαν έκανες μεγάλη @αλακία που πήρες Cosa, είναι πολύ προβληματικές…. Εγώ λοιπόν απ όταν την πηρα (προ 2 μηνών) συνέχεια φτιάχνω και φτιάχνω και ακόμα να την «φέρω» . Που θα πάει, θα την κάνω @ουναρα, πρώτα λειτουργικά και μετά και εμφανισιακά. Αυτό το θεματάκι που αντιμετωπίζω αυτή την στιγμή είναι ότι όταν την βάζω μπρος το ρελαντί είναι μια χαρά. Όταν την κάνω βόλτα και ζεσταθεί μου σηκώνει στροφές, κοντά στις 2,5 (υψηλές δηλ), ξέρει κανεις τι μπορεί να παίζει ή αν το έχει και κανείς άλλος αυτό το θέμα; Ευχαριστώ προκαταβολικά. Καλώς σας βρήκα ΤΕΑΜ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1