Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας!

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 18/07/2017 17:22 #501

Για και χαρα κι απο εμενα.Γιαννης cosa 2.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 18/07/2017 19:41 #502

::welcome:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 18/07/2017 20:21 #503

::welcome: ::welcome: ::welcome:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 18/07/2017 21:01 #504

  • Το Άβαταρ του/της Spiros P200E Συντάκτης θέματος
  • Spiros P200E
  • Αποσυνδεμένος
  • Moderator
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 5406
  • Ληφθέντα Likes 8979
Καλώς τον Γιάννη με την κόζα του... ::welcome:
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 08/08/2017 00:50 #505

Ψάχνοντας θέματα για μια cosa 2 που ήρθε στα χέρια μου βρήκα αυτό το forum,καλώς σας βρήκα!!! λοιπόν ειμαι ο Γιώργος από Αθήνα 39 χρονών και ειμαι σίγουρος πως με την εμπειρία σας εδώ θα μου λυθούν απορίες που θα βγούνε στην πορεία.Αν και με vespa μυήθηκα στον κόσμο τις μοτοσυκλέτας πριν από 25 χρόνια είναι η πρώτη φορά που έχω την δική μου .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 08/08/2017 00:57 #506

Καλως ηρθες φιλε,σιγουρα εδω θα βρεις τις απαντησεις που ψαχνεις αλλα και μια ωραια παρεα!! ::welcome:
Γουσταρω φαση.
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": ermis152

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 08/08/2017 01:17 #507

  • Το Άβαταρ του/της Spiros P200E Συντάκτης θέματος
  • Spiros P200E
  • Αποσυνδεμένος
  • Moderator
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 5406
  • Ληφθέντα Likes 8979
::welcome:

υ.γ καμια φωτο απο το εργαλειο ριξε
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": ermis152

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 08/08/2017 02:07 #508

Τετάρτη που επιστέφω από άδεια και πριν αρχίσω τα λυσίματα θα ανεβάσω και την φωτογραφία της

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 08/08/2017 06:31 #509

::welcome: :beer:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": ermis152

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 08/08/2017 20:17 #510

::welcome: ::welcome:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": ermis152

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.