Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας!

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 31/03/2020 17:58 #611

Καλησπέρα!! Η αλήθεια είναι οτι δεν ειμαι κ πολύ σχετικός με τα μηχανικά μερη, το έδωσα το συγκεκριμένο προς επισκευή σε συνεργειο...
Θέλω όμως να αρχίσω να ασχολούμαι και αν μπορώ να κάνω και διάφορα modifications στο μηχανάκι μόνος μου..!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 06/05/2020 23:59 #612

Καλώς σας βρήκα, πρόσφατα απέκτησα μια PX150 και το εχω ριξει στις βόλτες και στη...μελέτη!!

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένη εικόνα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Giannaras, Spiros P200E, axxis, mitsos1975

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Last edit: Post by Vasilis.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 07/05/2020 13:54 #613

Καλως ήρθες φιλε. Το συγκεκριμένο (επετειακό) αν δεν κανω λαθος μοντελο ειναι απο τις καλύτερες εκδοσεις px. Να το χαίρεσαι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 07/05/2020 15:33 #614

καλως τον φίλο.
καλωσηλθες στην παρεα μας και καλο διαβασμα.
"αχαστο στοίχημα"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 08/05/2020 01:21 #615

  • Το Άβαταρ του/της Spiros P200E Συντάκτης θέματος
  • Spiros P200E
  • Αποσυνδεμένος
  • Moderator
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 5406
  • Ληφθέντα Likes 8979
::welcome:
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 11/05/2020 22:08 #616

Καλησπέρα σας,και καλώς σας βρήκα!
Θα χρειαστώ τις συμβουλές σας,και φυσικά θα μελετήσω τα θέματα που έχετε αναπτύξει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 11/05/2020 23:11 #617

  • Το Άβαταρ του/της Spiros P200E Συντάκτης θέματος
  • Spiros P200E
  • Αποσυνδεμένος
  • Moderator
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 5406
  • Ληφθέντα Likes 8979
::welcome:
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 12/05/2020 07:57 #618

::welcome: :beer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 30/05/2020 18:09 #619

Καλησπέρα στην παρέα. Πρόσφατα "τελειώσα" την ανακατασκευή της δεξιά κυρίας (PK 125 ETS). Θέλει κάποια μαζεματάκια ακόμα και περιμένω και κάποια ανταλλακτικά από εξωτερικό ώστε να την ολοκληρώσω. Αριστερά μια P200E του '82 που έγινε ολική ανακατασκευή (υπήρχε στο vespafans) και την απολαμβάνω τα τελευταία 2 χρόνια. Σειρά έχει τώρα μία Cosa 1 που έχει σχεδόν τελειώσει το λύσιμο.

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένη εικόνα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Giannaras, panos, mitsos1975

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Last edit: Post by Vasilis.

Ας γνωριστούμε! Συστηνόμαστε, παρουσιάζουμε την αφεντιά μας! 30/05/2020 19:14 #620

ankostas333 έγραψε: (υπήρχε στο vespafans)

Το εκλεισαν τι εγινε?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Γουσταρω φαση.

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένη εικόνα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.