Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Λάστιχο με λευκό προφίλ ή χωρις

Λάστιχο με λευκό προφίλ ή χωρις 15/02/2020 17:45 #1

  • Το Άβαταρ του/της Lazos Συντάκτης θέματος
  • Lazos
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Ληφθέντα Likes 0
Καλησπέρα παιδιά καινούργιος στο forum.ηθελα να ρωτήσω έχω μια p200e και είμαι για αλλαγή ελαστικών.λεω να βάλω λάστιχο με λευκό προφίλ γιατί μαρεσει αισθητικά αλλά μου είπε ο μάστορας ότι γλιστράνε πιο πολύ απτά μαύρα.εχει κάποιος να μου πει άποψη?από scootershop θα τα βάλω αν μπορείτε να τα ρίξετε μια ματια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Λάστιχο με λευκό προφίλ ή χωρις 17/02/2020 08:42 #2

δεν εχω ξανακουσει ποτε πως γλυστρανε τα λάστιχα αυτα.
την ιδια συμπεριφορά νομιζω εχουν.
σε τι βεσπα θα τα βαλεις;
το μονο μειονεκτήμα ειναι πως λερώνουν.ειδικα το πισω, λόγο λαδιων κλπ κλπ.κατα τα αλλα ειναι ωραια.
"αχαστο στοίχημα"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Λάστιχο με λευκό προφίλ ή χωρις 17/02/2020 10:35 #3

v.g έγραψε: σε τι βεσπα θα τα βαλεις;

Γουσταρω φαση.

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένη εικόνα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Λάστιχο με λευκό προφίλ ή χωρις 17/02/2020 10:47 #4

Lazos έγραψε: Καλησπέρα παιδιά καινούργιος στο forum.ηθελα να ρωτήσω έχω μια p200e και είμαι για αλλαγή ελαστικών.λεω να βάλω λάστιχο με λευκό προφίλ γιατί μαρεσει αισθητικά αλλά μου είπε ο μάστορας ότι γλιστράνε πιο πολύ απτά μαύρα.εχει κάποιος να μου πει άποψη?από scootershop θα τα βάλω αν μπορείτε να τα ρίξετε μια ματια


Καλημέρα και καλωσήρθες στη παρέα μας. Τα λάστιχα αυτά κατά κοινή ομολογία είναι χειρότερα από αντίστοιχης τιμής μαύρα. Ειδικά για τα sava δεν το συζητάμε. Τα continental ειναι αξιοπρεπέστατα γι αυτό και τσιμπημένα. Πάντως σε καθημερινο μηχανάκι λερώνονται ασχημα είναι η αλήθεια. It s your choice
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Λάστιχο με λευκό προφίλ ή χωρις 17/02/2020 12:20 #5

το θεμα ελαστικα ειναι εντελως υποκειμενικο για τον καθε αναβατη σε
καποιους αρεσουν σε καποιους οχι και μιλαω οδηγικα.
για τα ασπρα ελαστικα θα σου μιλησω λοιπον πως τα ειδα εγω,οχι πως τα βλεπουν οι αλλοι.
για τα κοντινεταλ λοιπον σε 8αρα ροδα ειναι οκ,δεν τρελλαθηκα κιολας,αλλα φανταζομαι σε αυτην την διασταση ισως να αξιζει μονο το κ75 της χαιντεναου.
παμε στα 10αρια τωρα που προφανως ειναι η ερωτηση σου.εμενα προσωπικα μου αρεσαν στο στεγνο παντα.ισως λιγο μικροτερη διαρκεια απο τα αντιστοιχα s83 και σιγουρα πιο κατω σε αντοχη απο το σχετικα σκληρο sc30(τα δυο τελευταια ειναι μαυρα αλλα αντιστοιχης φιλοσοφιας).
στο βρεγμενο ειναι ακυρα για τα δικα μου γουστα ,παρολο που ειμαι χρηστης μην πω αποκλειστικα αλλα το 90% σε στεγνο,οποτε το βρεγμενο μου ειναι αδιαφορο.
οπτικα ολα τα ελαστικα ειναι τελεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1