Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: 17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 18/02/2014 15:47 #11

αντε καλά να περάσετε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer: :beer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 18/02/2014 16:56 #12

mikeK έγραψε: αντε καλά να περάσετε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer: :beer:


+1000 :beer:
Κόντρα μέχρι και στο ξύρισμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 18/02/2014 21:04 #13

ξερεις τι μου θυμιζει εκεινο που ελεγε με την ευχη τις μανα θα βγεις που θα πας καλα να περασεις........... :hahahahaha:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 19/02/2014 05:08 #14

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 22/02/2014 01:55 #15

Πριν λίγο φορτώσαμε και 6.30 το πρωί ξεκινάμε για Πάτρα...
Ντάξει ντροπιαστική φωτό να φορτώνουμε μηχανακια για 200χλμ δρόμο αλλά δεν βαριέσαι... στην καλοκαιρινή θα πάμε κανονικά...

Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένη εικόνα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Mavro.Skyli, Giannaras, Vasilis, axxis, mikeK

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 22/02/2014 16:23 #16

ΧΑΜΟΟΟΟΣΣΣΣ!!!!

Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένη εικόνα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Mavro.Skyli, Giannaras, Vasilis, axxis, mikeK

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 22/02/2014 20:25 #17

Αντε σπυρακο , καλα να περασετε ολοι......... βαζετε φωτο οποτε μπορειτε.......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 22/02/2014 20:57 #18

Spiros P200E έγραψε: ΧΑΜΟΟΟΟΣΣΣΣ!!!!



Χαμός στο ίσιωμα που λέμε .... βλέπω και ίσιωμα μπροστά .....


Διασκεδάστε όσο μπορείτε ..... !!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 23/02/2014 17:55 #19

Μόλις μπήκα σπίτι...
Περάσαμε σούπερ, πολύ καλή οργάνωση από τους Πατρινούς, γνωρίστηκαμε με κόσμο που μιλάγαμε χρόνια χωρίς να χουμε ειδωθεί...
Περιμένουμε τα καλύτερα και στην Καλοκαιρινή! :beer:

υ.γ: Οι φωτογραφίες είναι πάνω από 400... σιγά-σιγά θα ξεδιαλέχτουν και θα ανέβουν...
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Giannaras, Vasilis, Nikolas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

17η Πανελλήνια Χειμερινή Συνάντηση Vespa Πάτρα - 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2014 23/02/2014 19:27 #20

1ο Μέρος: Συγκέντρωση στην Πλ. Γεωργίου




















Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένες εικόνες.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τις δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Mavro.Skyli, Giannaras, Vasilis, mikeK, Yiannis Skiathos, VespaClubAchaias, Caretta, Dafnis1966

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.