Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: 28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 02/09/2014 16:27 #91

Vasilis έγραψε: vlahoulas ακούει??
Να πέσει το βίντεο λέμε, χαχαχ


μου το χει στείλει, το βάλα τώρα στο upload...

Πάρτε 2 φωτό από τα μπάχαλα... :hahahahaha: :hahahahaha: :hahahahaha:




Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένες εικόνες.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τις δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Giannaras, Vasilis, smooth-pull79

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 02/09/2014 16:52 #92

Πόσο κορυφαιος ο τυπάς???
Σε slow motion τα σπάει πάρτη του... :DD :DD :DD

Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Mavro.Skyli, Giannaras, Vasilis, alecan, vlahoulas, prezios

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 02/09/2014 20:55 #93

Μούρες...


Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένη εικόνα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Mavro.Skyli, Spiros P200E, Vasilis, macgyver2180, Vertigo, vlahoulas, cozanostra

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 02/09/2014 21:04 #94

Vasilis έγραψε: vlahoulas ακούει??
Να πέσει το βίντεο λέμε, χαχαχ


ακούει! δώστε μπάχαλα στο λαό! τους θέλουμε μαζί μας στην κοζάνη αυτούς! (πακέτο το συγκρότημα και τον πατρινό)
V for Vlahos
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Mavro.Skyli, Spiros P200E, Vasilis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 02/09/2014 21:07 #95

Η ομαδα κατεβαινει με βασιλαρο και σπυραρα στις πτερυγες.......... :evil: :drunk: :P :) B) :blink: :woohoo: :beer: :spiraras::

δυο μεταγραφες ....... αεροδρομιουουοουουουυυυυυυ :metal: :metal: :metal: :metal:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Giannaras, Spiros P200E, Vasilis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 02/09/2014 21:11 #96

νίκας, μανίκας, λιας καραμανίκας, γενικολιάς, βουρδουμπάς, κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο νίκωνας!
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, Vasilis, axxis, mikeK, tony-serveta, Nikolas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 03/09/2014 00:10 #97

Giannaras έγραψε: νίκας, μανίκας, λιας καραμανίκας, γενικολιάς, βουρδουμπάς, κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο νίκωνας!


σώωωπα ρε μεγάλε...
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 03/09/2014 00:49 #98

άααααλλα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 03/09/2014 01:31 #99

Spiros P200E έγραψε: Πόσο κορυφαιος ο τυπάς???
Σε slow motion τα σπάει πάρτη του... :DD :DD :DD


το κερασάκι στην τούρτα...
i need to be myself
tony-serveta.blogspot.gr/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

28η Πανελλήνια Συνάντηση Vespa Πάτρα - 28-31 Αυγούστου 2014 03/09/2014 07:44 #100

μπραβο στα παιδια τις πατρας .και ακομα πιο μεγαλη υπομονη και μπραβο στην κοζανη..!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.