Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: 29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα!

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 28/07/2015 00:15 #1

  • Το Άβαταρ του/της Spiros P200E Συντάκτης θέματος
  • Spiros P200E
  • Αποσυνδεμένος
  • Moderator
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 5547
  • Ληφθέντα Likes 8979






Ξενοδοχεία στο Κανάλι Πρέβεζας:

1. Εσπεράντζα Hotel 26820-51451
2. Κατερίνα Hotel 26820-51051
3. Μαρίεβα Apartments 26820-52505
4. Τσαγκάρης Studios 6972035037
5. Πάκης Rooms 6944439796

Υποβολή δήλωσεων: https://docs.google.com/forms/d/10kM2SS1mmSvzR1TwQZ71v7LdSq8qdBSRJhvAxGiqZd8/viewform
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένες εικόνες.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τις δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Vasilis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 11/08/2015 13:15 #2

τι γίνεται ρε παιδιά? δεν βλέπω κινητικότητα! έχει αποφασίσει κανένας αν θα πάει? εγώ είπα ναι.
V for Vlahos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 11/08/2015 16:26 #3

Εγώ ξέρω τρεις.
Axxis - spyros p200e - v.g
"αχαστο στοίχημα"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 11/08/2015 20:44 #4

v.g έγραψε: Εγώ ξέρω τρεις.
Axxis - spyros p200e - v.g


ναι, με τον Σπύρο μόνο έχω μιλήσει.
V for Vlahos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 11/08/2015 20:53 #5

με μενα γιατι δε μιλας ? αν εχεις κατι προσωπικο να το πεις τωρα......... :pullhair:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 11/08/2015 21:06 #6

axxis έγραψε: με μενα γιατι δε μιλας ? αν εχεις κατι προσωπικο να το πεις τωρα......... :pullhair:


:hahahahaha: :hahahahaha:

άντε καλά, ο,τι και να είχα το ξεπερνάω και μιλάω και με εσένα!
εσύ από Λέρο έρχεσαι ε? άρα να φανταστώ θα φύγουμε μαζί από Αθηνα.
V for Vlahos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 11/08/2015 21:08 #7

:hahahahaha: :hahahahaha: Αντε γιατι εχει παραγινει το κακο με σενα............ :hahahahaha:

λογικα ετσι πρεπει να εχει κανονισει ο καπετανιος :spiraras:: ......

αυριο θα ξερουμε λεπτομερεις, αν σηκωσει κανενα τηλεφωνο ο αχαιρευτος.......
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 11/08/2015 21:15 #8

axxis έγραψε: :hahahahaha: :hahahahaha: Αντε γιατι εχει παραγινει το κακο με σενα............ :hahahahaha:

λογικα ετσι πρεπει να εχει κανονισει ο καπετανιος :spiraras:: ......

αυριο θα ξερουμε λεπτομερεις, αν σηκωσει κανενα τηλεφωνο ο αχαιρευτος.......



σηκώσει-δε σηκώσει θα τον βρούμε, του την έχω στημένη μόλις πατήσει το πόδι του Αθήνα. θα βρεθούμε γιατί πρέπει να κάνουμε ένα συμμάζεμα τη βέσπα, διαφορετικά όχι Πρέβεζα, ούτε Κόρινθο δεν μας βλέπω να φτάνουμε!
V for Vlahos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 11/08/2015 21:26 #9

μην αγχωνεσαι...... θα εχουμε οσα χλμ θελεις να συμμαζευουμε στο δρομο.......... και "εν κινησει" αμα λαχει να ουμ :hahahahaha:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, vlahoulas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 11/08/2015 21:48 #10

Θα σε δούμε καθόλου Θωμά;
Κόντρα μέχρι και στο ξύρισμα.
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": axxis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.