Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Vespoφορτώματα!

Vespoφορτώματα! 10/08/2019 10:29 #211

Μπιλ διακοπές πας η μετακομίζεις?? Χαχαχα θεός
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespoφορτώματα! 10/08/2019 10:30 #212

Ναι ρε μάγκα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespoφορτώματα! 12/08/2019 12:59 #213

Δυνατος ο BILL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespoφορτώματα! 12/08/2019 17:30 #214

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένες εικόνες.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τις δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, Vasilis, Miltos_px, giorgosg, kostaspx1917

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespoφορτώματα! 12/08/2019 18:08 #215

ωραιες καταστασειςΜου θυμισαν 10ετια 80 με την βεσπα μου φορτωμενη μεχρι κ ομπρελα θαλασης ειχα Μπρος πισω σχαρα γεματες σαμαρια γεματα ρουχα κλπ καραβι και λεσβο σαμο χιο ικαρια κλπ κλπ Ωραια νεανικα χρονια ....αναμνησεις...συγκινηση. Παρεπιπτοντος την βεσπα την εχω ακομη..ετοιμοπολεμη βεβαια αλλα δυστυχως μεγαλωσαμε
«Ήρθαν ντυμένοι «φίλοι»

αμέτρητες φορές οι εχθροί μου

το παμπάλαιο χώμα πατώντας.

Και το χώμα δεν έδεσε ποτέ με τη φτέρνα τους».
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Giannaras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespoφορτώματα! 12/08/2019 20:28 #216

  • Το Άβαταρ του/της Spiros P200E Συντάκτης θέματος
  • Spiros P200E
  • Αποσυνδεμένος
  • Moderator
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 5406
  • Ληφθέντα Likes 8979

giorgosg έγραψε: ωραιες καταστασειςΜου θυμισαν 10ετια 80 με την βεσπα μου φορτωμενη μεχρι κ ομπρελα θαλασης ειχα Μπρος πισω σχαρα γεματες σαμαρια γεματα ρουχα κλπ καραβι και λεσβο σαμο χιο ικαρια κλπ κλπ Ωραια νεανικα χρονια ....αναμνησεις...συγκινηση. Παρεπιπτοντος την βεσπα την εχω ακομη..ετοιμοπολεμη βεβαια αλλα δυστυχως μεγαλωσαμε


Ποτέ δεν είναι αργά για εξορμήσεις... Ορμά καταπάνω της για νέες περιπέτειες , στο μυαλό μας είναι όλα...
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Vespoφορτώματα! 12/08/2019 22:44 #217

τοτε ημουν 22-23 χρονων οποτε δεν ειναι μονο στο μυαλο μας ολα.Τωρα θελουμε κρεβατι ντους ταβερνα κλπ κλπ Τοτε κοιμασταν στο καταστρωμα κ σε σλιπινγκ τωρα..... δεν Οχι οτι δεν το λαχταρω αλλα.......
«Ήρθαν ντυμένοι «φίλοι»

αμέτρητες φορές οι εχθροί μου

το παμπάλαιο χώμα πατώντας.

Και το χώμα δεν έδεσε ποτέ με τη φτέρνα τους».

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.